Takie mecze uwielbiamy oglądać! Pewna gra Polaków poskutkowała szybkimi dwoma mapami i awansem do finału Alienware Game Arena 2019 Split 3!

Spotkanie rozpoczęło się od Traina, którego wybrali nasi rodacy. Decyzja nie mogła dziwić, gdy tylko spoglądaliśmy na stronę terrorystów. Jak wiemy, jest ona znacznie trudniejsza, lecz nie dla IB! Chłopaki od początku dominowali, przez co połówkę wygrali z trzypunktowym prowadzeniem. Po zmianie stron nie mogliśmy już mówić o wyrównanej walce. Polacy zmietli swoich rywali, oddając tylko jedną rundę. Sytuacja ta sprawiła, że pierwsza mapa została przypisana na konto Izako Boars wynikiem 16:7!

Po chwili oglądaliśmy już drugą lokację. Tym razem rozgrywka odbywała się na mapie de_mirage, wybranej przez ECLOT. Tutaj również Polacy pokazali, jak powinno się grać po stronie terrorystów. Do połowy wynik był jeszcze lepszy niż na Trainie. Dziesięć rund wygranych w pierwszej części spotkania sprawiło, że nikt nie miał wątpliwości, kto zakończy tę potyczkę zwycięsko. Mimo prób nawiązania walki ECLOT nie było w stanie przeciwstawić się „dzikom izaka”. Nasi rodacy zakończyli tę mapę wynikiem 16:8, dzięki czemu wywalczyli awans do finału Alienware Game Arena 2019 Split 3!