Dzisiaj czekają nas tylko dwa mecze z udziałem polskich zespołów. W południe PACT podejmie Se7en, a wieczorem Izako Boars zmierzy się z Unique!

12:55 PACT vs Se7en

Jako pierwsi do walki staną „luNatic” i spółka, którzy zmierzą się z Kazachami z Se7en. Pojedynek ten rozegrany zostanie w ramach piątej, ostatniej rundy fazy grupowej turnieju LOOT.BET. Oba zespoły mają obecnie bilans 2:2, co oznacza, że zwycięzca zamelduje się w fazie play-off, a przegrany odpadnie z rozgrywek.

Będzie to pierwszy pojedynek obu zespołów w historii. Obie drużyny nie grzeszą ostatnio wyśmienitą formą, gdyż Polacy mają na swoim koncie serię trzech porażek z rzędu. W przypadku ich dzisiejszych rywali wygląda to trochę lepiej, bowiem „w1nt3r” i spółka w ostatnich pięciu meczach triumfowali trzykrotnie.

Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:55, a rozegrany zostanie w formacie Best Of Three. Polskojęzyczną transmisję znajdziecie na kanale majki w serwisie Twitch.

18:00 Izako Boars vs Unique

Na godzinę osiemnastą zaplanowany został wielki finał Alienware Game Arena 2019 Split 3, w którym Izako Boars podejmie rosyjskie Unique. Zwycięzca turnieju otrzyma trzy tysiące dolarów nagrody, przegrany o tysiąc mniej. Poprzednio w półfinale „NEEX” i spółka pokonali ECLOT 2:0, a ich dzisiejsi rywale wyeliminowali zawodników PACT.

Polacy z Rosjanami mierzyli się dotychczas zaledwie raz, a było to w sierpniu. Wtedy niestety lepsi okazał się zespół „fenviciousa”, który wygrał 2:1. W ostatnim czasie lepszą formę prezentują zawodnicy Unique, którzy w ostatnich pięciu starciach aż czterokrotnie zaznali smaku zwycięstwa. Polacy niestety aż trzykrotnie schodzili z serwera pokonani.

Spotkanie to obejrzeć będziecie mogli na kanale RE_LOADtv. Początek już o godzinie 18:00.