Stało się to, o czym spekulowaliśmy od dawna. Jesteśmy świadkami jednego z największych transferów na polskiej scenie esportowej.
W szeregi Virtus.pro wstępuje Michał „snatchie” Rudzki, dotychczasowy snajper AGO Esports.

[su_quote cite=”AGO Esports” url=”https://www.facebook.com/agoesports/posts/2237070823246260″]Michał dołączył do AGO Esports 4 lipca 2017 roku. Organizacja zainteresowała się zawodnikiem, kiedy to wraz z mixem Org Incoming zrobił sporo zamieszania na polskiej scenie. Drużyna złożona z weteranów i młodych talentów, wystąpiła w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Valencia i ku zaskoczeniu wszystkich, pokonała faworyzowane PRIDE 16:11, a w decydującym meczu po dogrywkach, odesłali do domu iGame, wygrywając 22:18. Następnie w zamkniętych kwalifikacjach po wyrównanych mapach, ulegli 1:2 Team LDLC. Kilka dni później Snatchie i spółka reprezentowali już AGO. Występujący na pozycji snajpera zawodnik, nazywany przez komentatorów i fanów „bestią”, rozegrał dla Jastrzębi 432 mapy, zdobywając w nich 8198 fragów. Niemal 30% z nich było strzałami w głowę.[/su_quote]

To był niewątpliwie najlepszy rok w karierze Michała. Poniżej przedstawiamy Państwu listę ostatnich turniejów snatchiego w barwach AGO Esports:

via. HLTV.org

20-letni zawodnik swym transferem otworzył wiele dróg dla tzw. „wolnych strzelców” polskiej sceny CS’a. Czy wkrótce ujrzymy więcej zmian? Czy AGO wykupi Grzegorza „SZPERO” Dziamałek z Team Kinguin? Jedno jest pewne. Nadchodzące miesiące będą dla nas bardzo emocjonujące!

Przeczytaj:  Ogromne zmiany w MVP PK! Trzech zawodników żegna się z organizacją!

Poniżej zamieszczamy oficjalne pożegnanie gracza w formie 10 minutowego dokumentu, dzięki uprzejmości AGO.
[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=HnJooG9yAc4&feature=youtu.be”]