Pierwszy półfinał prestiżowego turnieju w Szanghaju odbędzie się już jutro, o godzinie 6:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Czy Virtus.pro zdoła utrzymać dobrą passę i odesłać grające na swojej ziemi TyLoo do domu? Będzie to zadanie niewątpliwie trudne, ale my zdecydowanie w to wierzymy! Polacy, mimo słabego początku (12:16 vs Hellraisers), zdołali wyrwać zwycięstwo 2:0 (16:14, 19:15) 5POWER grając o wszystko, po czym odgryźć się HR i również pokonać ich 2:0 (16:11, 16:9). TyLoo nie przegrało dotychczas żadnego z rozgrywanych spotkań. Chińska formacja gra solidnie i również jest głodna sukcesu. Łatwo poradzili sobie oni z Grayhound (16:10) i zniszczyli BOOT-d[S] 2:0 (16:7, 16:4). Na papierze jednak większą szansę na zwycięstwo mają Virtusi. Oba zespoły zagrały ze sobą sześciokrotnie- cztery z pojedynków zapisano na konto Polaków. To dobry prognostyk, jednak jak dobrze wiemy- po Virtusach spodziewać można się wszystkiego. Mamy jednak nadzieję, że jutrzejszy mecz pójdzie po ich myśli!

 

Znalezione obrazy dla zapytania virtus pro
fot. Electronic Sports League

Warto wspomnieć o puli nagród, wynoszącej 250 tysięcy dolarów. Cztery najlepsze organizacje otrzymają kolejno 125, 50 i po 22 tysiące dolarów. Wierzymy, że Polacy będą jutro triumfować i wspieramy ich z całych sił! Transmisja oczywiście na kanale twitch ESL, ponadto do obejrzenia w telewizji, na kanale TVP Sport. Przypominamy też o wczorajszej bombie transferowej, czyli o snatchie’m, który mimo, że nie gra jeszcze z Virtusami, to zapewne gorąco ich wspiera! Szykuje się niesamowite widowisko, którego już nie możemy się doczekać! Obserwujcie esportradio24, by być na bieżąco z Szanghajem i nie tylko!