KNgv- dołącza do MIBR!

KNgv- dołącza do MIBR!

2020-12-22 Odejście "Coldzery", nieudany Major z "Zewsem" w składzie. trzeba przyznać, że Made In Brazil przechodzi obecnie trudny okres. Brazylijska organizacja stara się jednak powrócić na szczyt, w tym celu uzupełniając lukę po "Coldzerze". Piątym zawodnikiem MiBR został Vito "kNgv-" Giuseppe! 26 letni Brazylijczyk włoskiego pochodzenia przed dołączeniem do Made In Brazil występował w barwach INTZ Esports, z którym awansował na Starladder Major Berlin 2019. Niestety brazylijski zespół odpadł już w Fazie Pretendentów z bilansem 0:3. Przed tą przygodą mogliśmy oglądać go w takich zespołach jak Naõ Tem Como, 100Thieves oraz Immortals, z którym zajął drugie miejsce podczas PGL Kraków 2017. Brazylijski snajper zasłynął w przeszłości swoimi agresywnymi zachowaniami, choćby w stosunku do "FNSa", któremu groził że go zabije, jeśli nie udowodni, że "kNgv-" i część składu spóźniła się na finał DH Montreal, gdyż byli na kacu. Został za to wyrzucony z Immortals, a skład finalnie rozpadł się.

Vito dołączył później do 100thieves, w barwach którego on i reszta byłego składu Immortals mieli wystąpić podczas Eleague Major 2018, jednak nie dostali pozwolenia na wjazd na terytorium USA. Pod koniec stycznia "kNg-v" został wyrzucony z organizacji za kłótnie z "Thorinem".

"kNgv-" trenował ze swoim nowym zespołem od czasu odpadnięcia z Majora. Brazylijczycy przygotowują się do swojego debiutu lanowego w nowym składzie, który zanotują w weekend 13-14 września podczas Blast Pro Series w Moskwie. Tydzień później MiBR wystąpi na V4 future Sports Festival w Budapeszcie. Aktualny skład  Made In Brazil prezentuje się następująco: Gabriel "FalleN" Toledo Fernando "fer" Alvarenga Epitacio "TACO" de Melo Lucas "LUCAS1" Teles (wypożyczony) Vito "kNgV-" Giuseppe Wilton "Zews" Prado (trener)