Odejście „Coldzery”, nieudany Major z „Zewsem” w składzie. trzeba przyznać, że Made In Brazil przechodzi obecnie trudny okres. Brazylijska organizacja stara się jednak powrócić na szczyt, w tym celu uzupełniając lukę po „Coldzerze”. Piątym zawodnikiem MiBR został Vito „kNgv-” Giuseppe!
26 letni Brazylijczyk włoskiego pochodzenia przed dołączeniem do Made In Brazil występował w barwach INTZ Esports, z którym awansował na Starladder Major Berlin 2019. Niestety brazylijski zespół odpadł już w Fazie Pretendentów z bilansem 0:3. Przed tą przygodą mogliśmy oglądać go w takich zespołach jak Naõ Tem Como, 100Thieves oraz Immortals, z którym zajął drugie miejsce podczas PGL Kraków 2017.

Brazylijski snajper zasłynął w przeszłości swoimi agresywnymi zachowaniami, choćby w stosunku do „FNSa”, któremu groził że go zabije, jeśli nie udowodni, że „kNgv-” i część składu spóźniła się na finał DH Montreal, gdyż byli na kacu. Został za to wyrzucony z Immortals, a skład finalnie rozpadł się.

Vito dołączył później do 100thieves, w barwach którego on i reszta byłego składu Immortals mieli wystąpić podczas Eleague Major 2018, jednak nie dostali pozwolenia na wjazd na terytorium USA. Pod koniec stycznia „kNg-v” został wyrzucony z organizacji za kłótnie z „Thorinem”.

Przeczytaj:  BLAST Pro Series Copenhagen 2018: Podstawowe informacje o turnieju

„kNgv-” trenował ze swoim nowym zespołem od czasu odpadnięcia z Majora. Brazylijczycy przygotowują się do swojego debiutu lanowego w nowym składzie, który zanotują w weekend 13-14 września podczas Blast Pro Series w Moskwie. Tydzień później MiBR wystąpi na V4 future Sports Festival w Budapeszcie.

Aktualny skład  Made In Brazil prezentuje się następująco:

Gabriel „FalleN” Toledo

Fernando „fer” Alvarenga

Epitacio „TACO” de Melo

Lucas „LUCAS1” Teles (wypożyczony)

Vito „kNgV-” Giuseppe

Wilton „Zews” Prado (trener)