Już w ten weekend startują kolejne eliminacje do turnieju Games Clash Masters. Piątek i sobota w Studiu Telewizyjnym ZPR należeć będzie do czterech polskich drużyn!

W drugiej turze eliminacji wystąpią Codewise Unicorns, Team Kinguin, x-kom team oraz EVOLVE by ITHardware.pl. Po zakończeniu rozgrywek dowiemy się, kto dołączy do zawodników AGO Esports oraz Heroic na gdyńskich finałach lanowych, a kto powalczy w turnieju ostatniej szansy. Hostem wydarzenia będzie Wiki 'ViKivi’ Wójcik, która pomiędzy meczami przeprowadzi wywiady z graczami i członkami organizacji. Zmagania drużyn komentować będą Olek „vuzzey” Kłos, Mateusz „HaX” Ogonowski oraz Adam 'destru’ Gil. Transmisja z tego wydarzenia startuje już w piątek o godzinie 19:30 na Twitchu oraz fanpage’u Radio ESKA. Zmagania rozpocznie pojedynek Codewise Unicorns z Team Kinguin.

Przypominamy, że główny turniej Games Clash Masters odbędzie się w dniach 28-30 września. O pulę nagród wynoszącą 100 000$ powalczą europejskie potęgi (TOP 20 HLTV) oraz polskie drużyny wyłonione z czterech tur kwalifikacji.