Czwarta runda spotkań przed nami. Czego możemy się dziś spodziewać?

G2 vs. forZe

Dzień rozpocznie się spotkaniem G2 vs. forZe, zaplanowanym na godzinę 12:00. Obie ekipy posiadają aktualnie bilans 2:1. Gracze G2 ulegli wczoraj mousesports 1:2, zaś zawodnicy forZe pewnie pokonali FURIĘ 16:10. Spotkanie w formacie BO3 rozpocznie się niebawem!

FURIA vs. Syman

Równolegle rozgrywane będzie spotkanie FURII i Syman, czyli ekip, których od odpadnięcia dzieli zaledwie jedna przegrana. To po tym meczu dowiemy się, kto jedzie do domu, a kto rywalizuje dalej. Jak myślicie, komu uda się wyjść zwycięsko i pozostać w Berlinie?

NRG vs. Avangar

Kolejny pojedynek stoczą o 15:15 zawodnicy NRG i Avangar. Oba zespoły posiadają bilans 2-1, a co za tym idzie drużyna, która wygra to spotkanie awansuje dalej. Mecz rozegrany będzie w formacie BO3 i możemy być pewni, że emocji nie zabraknie.

Complexity vs. Grayhound

O tej samej porze rozpocznie się kolejna walka o przetrwanie, czyli mecz Complexity vs. Grayhound. Obie ekipy, podobnie jak FURIA i Syman, są o włos od odpadnięcia, a dzisiejsze spotkanie jest dla nich ostatnią deską ratunku. Kto wytrzyma presję i przejdzie dalej, a kto będzie musiał się pożegnać z najbardziej prestiżowymi rozgrywkami tego roku? Przekonamy się niebawem!

Przeczytaj:  Drużyny, które nie zagrają na Intel Extreme Masters Katowice 2019

CR4ZY vs. DreamEaters

Ostatnie spotkania rozpoczną się o 18:30. Pierwsze z nich rozgrywać będą zawodnicy CR4ZY i DreamEaters. Obie drużyny potrzebują zaledwie jednego zwycięstwa, by zakwalifikować się dalej. Spotkanie w formacie Bo3 rozpocznie się za nieco ponad 6 godzin, będzie co oglądać!

HellRaisers vs. Vitality

Kolejne spotkanie będzie ostatnim spotkaniem eliminacyjnym dzisiejszego dnia. Przeciwko sobie staną gracze HellRaisers oraz Vitality, którzy rywalizować będą o dalszą grę na Majorze. Graczom Vitality zabrakło wczoraj niewiele, by pokonać DreamEaters – spotkanie zakończyło się wynikiem 14:16. Czy tak niefortunny rezultat da dziś Francuzom motywację, by zwyciężyć? Dzień czwarty zapowiada się niezwykle ciekawie!