Na odpoczynek po niezwykle udanym Games Clash Masters zawodnicy Illuminar muszą jeszcze trochę poczekać. Dzisiaj podopieczni 'imd’ zmierzą się z duńską ekipą Lyngby Vikings.

Polacy zmierzą się z Duńczykami w meczu pierwszej rundy dolnej drabinki kwalifikacji do NEST PRO. W poprzednim spotkaniu, 'Innocent’ i spółka ulegli innemu duńskiemu zespołowi, Copenhagen Flames. Zespół 'Daffu’ natomiast w swoim ostatnim meczu w tych rozgrywkach przegrał z fińskim Sj.

Illuminar Gaming w ubiegły weekend triumfowało podczas Games Clash Masters w Gdynii, pokonując w finale niemieckie Sprout. Polacy mają również świetną serię czterech zwycięstw z rzędu. Duńczycy za to są ostatnio w fatalnej dyspozycji. 'Twinx’ i spółka przegrali pięć niedawnych spotkań.

Będzie to pierwszy pojedynek obu formacji w historii. Mecz zostanie rozegrany w formacie Best Of Three, a zwycięzca pozostanie w walce o awans na turniej LANowy z pulą nagród 50 tysięcy dolarów. Przegrany pożegna się z kwalifikacjami i będzie musiał obejść się smakiem chińskiego turnieju.

Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:55. Polskojęzyczną transmisje znajdziecie na kanałach UCC.