Dzisiaj czeka nas zaledwie jeden mecz z udziałem polskich drużyn, w którym PACT podejmie fińskie HAVU. Przygotowaliśmy dla was krótką zapowiedz tego spotkania!

16:00 PACT VS HAVU

Mecz Polaków odbędzie się o godzinie 16:00, a zmierzą się oni w formacie BO3 z fińskim HAVU. Spotkanie to rozegrane będzie w ramach czwartej rundy systemu szwajcarskiego, w turnieju LOOT.BET. Oba zespoły mają ma swoim koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Polacy pokonali Adwokacik i Heretics, a przegrali z Aristocracy. 'hoody’ i spółka natomiast ograli AGO i sJ, a porażkę zaliczyli w meczu z Copenhagen Flames.

Będzie to drugie spotkanie tych zespołów w ostatnim czasie. 22 września w meczu rozgrywanym w ramach innego turnieju online, OGA Counter Pit triumfowała ekipa 'ZOREE’, która pokonała PACT 2:0. Nasi rodacy nie są ostatnio w wybitnej formie, gdyż LuNatic i spółka przegrali cztery ze swoich ostatnich pięciu meczów. Inaczej sytuacja ma się w przypadku ich dzisiejszych rywali, którzy w ostatnich pięciu starciach tylko raz zaznali smaku porażki.

Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na kanałach UCC i UCC 2, jednak nie posiadamy informacji jakoby miał być dostępny stream w języku polskim. Początek już o 16:00!