Dziś mogliśmy ujrzeć spotkanie drużyn, które posiadały bilans 1-0 w turnieju LOOT.BET Season 3. Polska formacja Izako Boars mierzyła się z Gambit Youngsters, czyli drużyną ze znacznie wyższą pozycją w rankingu HLTV.

Mapy, które miały zostać rozegrane w tym pojedynku prezentowały się następująco:

1. Inferno wybrana przez Gambit Youngsters
  2. Train wybrana przez Izako Boars
  3. Vertigo-decider

Mirage

Zawodnicy z Polski rozpoczęli mapę od wygrania dwóch pierwszych rund. Niestety po chwili dobrej passy zaczęły się ogromne problemy. Dziki przegrywały kolejne rundy, a zawodnicy Gambit Youngsters zdecydowanie nadrobili swoją stratę i po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 11:4. Druga połowa dla Polaków zaczęła się wyjątkowo niekorzystnie. Dwie wygrane Rosjan wskazywały na to, że mapa może się bardzo szybko zakończyć. Jednak zdeterminowane Izako Boars ruszyło do kontrataku, niestety bezskutecznie i rosyjscy zawodnicy zakończyli pierwszą mapę 16:11.

Train

Pierwsza część spotkania była fatalna dla polskiej formacji, oprócz kilku wygranych rund nie pokazali nic szczególnego. Druga część meczu była ostatnią szansą dla Dzików, która doprowadziła do wyrównania wyników. Trzy ostatnie etapy padły jednak łupem Rosjan, co skutkowało ich wygraną 16:13. Ostatecznie całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Gambit Youngsters.