Europejski zespół występujący pod nazwą NoChance, w skład którego wchodzą m.in. „Maikelele” i „Krystal”, oficjalnie dołączył do organizacji Dimitriego Vegasa i Like Mike’a. Od dzisiaj byli zawodnicy NoChance będą występować w barwach SMASH Esports!

Założona w ubiegłym miesiącu organizacja należy do założycieli belgijskiej wytwórni muzycznej „Smash The House”. Do SMASH Esports dołączyło czterech zawodników NoChance oraz ich trener, „Devilwalk”. Ze składem pożegnał się Brytyjczyk,  Thomas „Thomas” Utting. Jego miejsce zajął dwudziestoletni Serb – Pavle „Maden” Bošković, który wcześniej reprezentował barwy BLUEJAYS.

Drużyna NoChance była na ustach całej Europy, po tym jak udało im się awansować na europejskiego Minora przed Starladder Major Berlin 2019, na którym pokonali m.in Mousesports. Najbardziej znany zawodnik tej formacji, „Maikelele” w ten sposób opisał swoje odczucia na temat nowej organizacji.

„Cieszymy się, że znaleźliśmy nowy dom i już czujemy się jak rodzina.  Poświęcenie, który wkładamy, w końcu zacznie się opłacać. Nowa organizacja zapewni nam niezbędne wsparcie, abyśmy mogli osiągnąć wyższy poziom i jesteśmy w pełni przekonani, że dojdziemy tam bardzo szybko. Kiedy stworzyliśmy NoChance, naszym celem było tylko zagrać w kilku kwalifikacjach, aby spróbować szczęścia. Szybko zrozumieliśmy, że mieliśmy to coś.
Mamy do siebie lojalność i zaufanie, co jest bardzo ważne. Jesteśmy bardzo wdzięczni DV&LM i reszcie organizacji za tę okazję oraz wszystkim fanom, którzy wspierają nas i pchają we właściwym kierunku. Mamy nadzieję, że nasi fani będą śledzić i będą mogli być częścią naszej nowej przygody.”

Pierwszymi turniejami, w których będziemy mogli obejrzeć nowy skład SMASH Esports będą LOOT.BET Season 4 oraz European Champions Cup.

Obecny skład SMASH prezentuje się następująco:

 Mikail „Maikelele” Bill
Martin „STYKO” Styk
Kevin „kRYSTAL” Amend
Jesse „zehN” Linjala
Pavle „Maden” Bošković

Jonatan „Devilwalk” Lundberg (trener)

Dodatkowo warto pochwalić postawę „Maikelele”. Poprosił on wszystkich, którzy zamówili koszulki NoChance o kontakt poprzez Twittera i obiecał, że wyśle im koszulki swojego nowego zespołu. Jeśli ktoś kupił koszulkę z edycji limitowanej, dodatkowo na koszulce otrzyma podpisy całego zespołu.