Jeszcze do niedawna mogliśmy usłyszeć plotki o niejakim dołączeniu Michała „MICHU” Müllera to Teamu Envy. Jednak na plotkach się nie kończy, bowiem Polak został zgłoszony do dzisiejszych północnoamerykańskich kwalifikacji do Minora do ESL One Rio 2020.

MICHU wczoraj za pomocą mediów społecznościowych dał znać swoim fanom, że obecnie znajduje się w Chicago. Wszystko wskazuje na to, że Müller dołączył do Teamu Envy. Jednak czasu na wspólne treningi niestety, ale jeszcze nie było. Z drugiej strony – kibice Polaka mogą się cieszyć, ponieważ nie muszą dalej czekać na debiut 23-latka w nowych barwach. Ostatecznie, mało kto spodziewał się takie obrotu spraw.

Nie ma co ukrywać – przed byłym reprezentantem Virtus.pro i jego kompanami stoi wyzwanie ciężkiego kalibru. Od razu po zatwierdzeniu składu przystąpią oni do otwartych kwalifikacji do Minora. Rzecz w tym, że tylko dwie najlepsze ekipy wywalczą awans do zamkniętego etapu. Mimo wszystko nie ma się czym zamartwiać, bo to dopiero pierwszy z czterech cykli otwartych eliminacji.

Przeczytaj:  Rozpiska pierwszego dnia playoffów Dreamhack Masters Sztokholm

Jeśli chodzi natomiast o drużynowych kolegów MICHA, to są nimi Noah „Nifty” Francis oraz Ryan „ryann” Welsh, którzy tworzą trzon zespołu po tym, jak w organizacji doszło do zmian. Co ciekawe, formację zasila Buğra „Calyx” Arkın, czyli zawodnik, który w przeszłości był związany ze Space Soldiers czy Windigo Gaming. Z tą pierwszą drużyną udało mu się zwyciężyć DreamHack Open Austin 2018. Ostatnim elementem układanki jest „moose”. Jednak na próżno szukać osiągnięć na koncie Kanadyjczyka. 21-latek reprezentował barwy eUnited od marca 2018 roku.

Skład Teamu Envy wygląda następująco:

  • Noah „Nifty” Francis
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Buğra „Calyx” Arkın
  • Michał „MICHU” Müller
  • Kaleb „moose” Jayne

fot. DreamHack