Minise opuszcza ARCY! Transferowy zamęt trwa w najlepsze

Jacek “MINISE” Jeziak nie jest już częścią zespołu ARCY.  Zawodnik o swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W swoim poście na Facebooku tłumaczy, że ostatni czas był dla niego emocjonalnym rollercoasterem, co odcisnęło piętno na jego dyspozycji w grze. Z tego powodu 25-latek zdecydował się opuścić formację, którą reprezentował od marca 2018. Polska drużyna w ubiegłym roku pokazywała się z dobrej strony na międzynarodowych eventach, wygrywając DreamHack Open Montreal czy docierając do finału ZOTAC Cup Masters i Games Clash Masters w Gdyni. Oprócz sukcesów międzynarodowych dwukrotnie również zwyciężyli ESL Mistrzostwa Polski. Warto dodać, że podczas swojej przygody drużyna minise’a reprezentowała barwy trzech organizacji: Team Kinguin, Devils One, a ostatnio Aristocracy.

Hello, dziś nadszedł czas rozstania się z ARCY. Chciałbym bardzo podziękować chłopakom za wspólne 2 lata gry, bo to oni…

Publiée par Jacek 'minise' Jeziak sur Samedi 28 décembre 2019

Wcześniej drużynę opuścił Paweł “dycha” Dycha, którego do tej pory zastępował Filip “NEO” Kubski. W związku z tym nadwiślańska ekipa musi obsadzić dwa wolne miejsca w swoim zespole.

Skład ARCY wygląda następująco:

Wiktor „TaZ” Wojtas
Karol „rallen” Rodowicz
Mikołaj „mouz” Karolewski
Mariusz „Loord” Cybulski – trener