Stało się! Nowy skład Virtus.Pro

Virtus.Pro oficjalnie ogłosiło nowy skład dywizji CS:GO. Co z Polakami?

Potwierdziły się ostatnie spekulacje dotyczące zakontraktowania zawodników Avangar przez Virtus.Pro. Tym samym polski zespół na dobre pożegna się z organizacją.

Roman Dvoryankin: Sześć lat z polską drużyną było niezapomnianym doświadczeniem i chciałbym podziękować naszym fanom, którzy wykonali wyjątkową pracę wspierając nas przez ten okres. VP nie byłoby tym, czym jest obecnie, gdyby nie filary zbudowane przez naszych graczy. Dlatego też, z głębi mojego serca, chcę ogromnie podziękować wszystkim tu wymienionym: Taz, neo, pasha, byali, Snax, MICHU, Vegi, snatchie, phr, TOAO, morelz, OKOLICIOUZ, Loord, KubiK, Junior oraz kuben – dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiliście

Nowy skład wygląda następująco:

Dzhami “Jame” Ali
Dauren “Adren” Kystaubayev
Timur “buster” Tulepov
Sanjar “SANJI” Kuliev
Alexey “Qikert” Golubev
Dastan “dastan” Akbaev (trener)

Dzhami “Jame” Ali, Kapitan drużyny VP w CS:GO: To fascynujący moment dla nas wszystkich. Jesteśmy podekscytowani, jako że stajemy się częścią jednej z największych esportowych marek na świecie, i zrobimy co w naszej mocy, by przywrócić VP ponownie na szczyty rankingów CS. W imieniu naszej drużyny chciałbym podziękować zarządowi AVANGAR za wiarę w nas. Nie byłoby nas tutaj bez ich wsparcia.

Virtus.pro's new CS:GO roster

Welcome our new CS:GO team #GOGOVP

Publiée par Virtus.pro sur Dimanche 15 décembre 2019

Pierwszym turniejem dla nowej drużyny będzie EPICENTER 2019 odbywający się między 17 a 22 grudnia w Moskwie.