W pierwszym dziś ćwierćfinale batalię o dalszy udział w ESL One Cologne toczyło NaVi oraz fnatic. Która drużyna zwyciężyła?

Po bardzo słabym występie z FaZe Clan, fnatic miało nadzieję na lepszą dyspozycję w meczu z NaVi. Na pierwszej mapie, jaką był de_overpass szansę dał „Xizt”. Ten zawodnik zdobył aż 3 zabójstwa w pierwszej rundzie. Później niestety było tylko gorzej. Finalnie po stronie broniącej Szwedzi zdobyli trzy oczka. Po przejściu do ofensywy, fnatic zaprezentowało się zdecydowanie lepiej. Zawodnicy z regionu CIS mieli problem z bronieniem bombsite’ów. Dobre ataki nie pozwoliły jednak Szwedom na wygranie. NaVi skrzętnie wykorzystało to, że do wygranej brakowało im jedynie czterech punktów.

Po przerwie przenieśliśmy się na de_train. Tutaj sytuacja była analogiczna. Ukraińsko-rosyjska formacja dobrze zaprezentowała się w pierwszej połowie, a po zmianie stron wykorzystała przewagę pomimo małego comebacku przeciwnika.

Natus Vincere

ESL One Cologne 2018

de_overpass

16:12

de_train

16:10

fnatic

20

Swoje kolejne spotkanie gracze Natus Vincere zagrają już jutro. Walkę o wielki finał stoczą z Astralis. Przypominamy, że w puli nagród znajduje się aż 300 000$. Wszystkie nadchodzące spotkania obejrzycie natomiast na kanale ESL Polska.