Dzisiaj EA Sports ujawniło wszystkie nowości związane z trybem Ultimate Team w FIFIE 20. Wśród potwierdzonych zmian znalazł się m.in. nowy system wyzwań oraz meczów towarzyskich!

„Wyzwania Sezonowe”

Stało się! Wyzwania tygodniowe zastąpią wyzwania sezonowe, za których wykonanie gracze otrzymywać będą punkty wymienialne na nagrody. Wśród bonusów znajdować się będą paczki, piłkarze oraz dodatki do klubu FUT.

 

 

Mecze ze znajomymi w FUT

Do meczów online ze znajomymi dodano nowe tryby, takie jak:

„Mystery Ball”: po każdej przerwie w meczu piłka zwiększa poszczególne statystyki (szybkość, strzały, podania, drybling bądź wszystko jednocześnie) zawodnikowi, który ma ją przy nodze.
„King of the Hill”: walczenie w określonej strefie o pozycje, co daje nam większy bonus do strzelonej później bramki.
„Max Chemistry”: wszyscy piłkarze w twojej drużynie niezależnie od pozycji i ustawienia mają maksymalne zgranie.
„Swaps”: Trzech dowolnych piłkarzy przeciwnika trafia do twojego zespołu i trzech twoich piłkarzy trafia do jego drużyny.

Customizacja własnego klubu:

Spraw, by Twój klub był naprawdę wyjątkowy dzięki nowym opcjom dostosowywania, takim jak stroje, herby, motywy stadionów, tifos i celebracje, które odblokować będzie można za pomocą wyżej wspomnianych celów sezonowych.

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i tekst

Nowe menu zarządzania kartą:

Od FIFY 20 zarządzanie kartami w składzie będzie o wiele łatwiejsze. W jednym menu znajdą się opcje takie jak: Instrukcje dla piłkarza, Użycie karty jednorazowej czy Szybka sprzedaż. Wśród nowości pojawiła się również opcja szybkiej sprzedaży kilku kart jednorazowych naraz, którą osobiście uważam za niezwykle przydatną.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się

Nowy design kart:

Design kart w FUT 20 niewiele się zmienił w porównaniu do FIFY 19. W dalszym ciągu na karcie znajduje się ocena ogólna, pozycja, narodowość oraz zdjęcie piłkarza.

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie

Squad Battles

W „Fut Champions offline” doszło do dwóch zmian. Po pierwsze, zmianie uległ interfejs trybu. Ważniejszą zmianą jest jednak usunięcie przerw czasowych pomiędzy resetem przeciwników. Od września każdy będzie mógł resetować przeciwników kiedy chce, z zachowaniem limitu 10×4.

Zdjęcie

FUT Champions

W najpopularniejszym trybie w FUT do zmian nie doszło. Wiemy jedynie, że od samego początku pojawią się SBC rozbudowy FUT Champions.

Ikony

Na ten moment nie poznaliśmy żadnej nowej ikony, ale dostaliśmy pełną listę z zaznaczeniem, że EA Sports wkrótce ogłosi kolejnych 9 legendarnych zawodników. Z tego co widzimy, wśród nich znajduje się Hugo Sanchez, Kaka, Samuel Eto, Xabi Alonso,  Eric Cantona oraz Adriano. Ostatni zawodnik przypomina mi Kazimierza Deynę, jednak nie jestem pewien na 100% czy to on.

Zdjęcie

Więcej informacji na temat nowej produkcji EA Sports poznamy w sierpniu. Z nich dowiemy się m.in. o zmianach w trybie kariery. Szczegółowe informacje na temat opisanych tutaj zmian znajdziecie na stronie EA Sports