Zmiany, zmiany, zmiany – nieodłączny element esportowego świata. To zagadnienie dotknęło również drużynę Heroic. Ruben „RUBINO” Villarroel opuszcza line-up.

„RUBINO” reprezentował skandynawską formację od dłuższego czasu. Niestety musiał przejść na dwumiesięczne zwolnienie z powodu infekcji oka. Ruben powrócił na krótki czas reprezentując Heroic podczas CS:GO Asia Chamipnships, lecz jego kontuzja nawróciła. Z tego też powodu włodarze organizacji postanowili dokonać zmian w składzie. Asger „AcilioN” Larsen w dniu dzisiejszym został oficjalnie zaprezentowany w social mediach. Duńczyk po tym jak odszedł z Imperial od około dwóch miesięcy nie grał na profesjonalnej scenie. Tak swoje uczucia dotyczące nowej organizacji przedstawia Asger:[su_quote cite=”Asger 'AcilioN’ Larsen” url=”https://www.hltv.org/news/24222/heroic-sign-acilion-rubino-released”]Dreamhack Valencia will be our first tournament, and I can’t wait to pull the shirt over my head and play with the guys as an official Heroic-player. On Imperial, we beat them at Copenhagen Games, but this team and organization is so much bigger, and I am just proud to be a part of it all.[/su_quote]

„AcilioN” nie może doczekać się pierwszego lanowego występu w barwach Heroic. Jest to dla niego niezwykłe przeżycie, gdyż duńska organizacja jest zdecydowanie większa od Imperial, które zresztą pokonało Heroic podczas Copenhagen Games. Najbliższy sprawdzian Asgera już za kilka dni podczas DreamHack Valencia 2018. Życzymy mu powodzenia!