Nowy kompan

Nowy kompan "Dickstacy'ego" - "INS" dołącza do Grayhound!

2020-12-22 Transferowa "szufla" po Starladder Major Berlin 2019 trwa w najlepsze. Kolejną drużyną, która postanowiła dokonać zmiany w swoim składzie jest Grayhound Gaming. Właśnie dołączył do nich Joshua "INS" Potter.

20-letni zawodnik występował ostatnio w barwach Order Gaming. W nowej drużynie zastąpi Erdenetsogta 'erkaSta' Gantulge, który w Berlinie wystąpił po  raz ostatni w barwach starego zespołu. Mongoł musiał zakończyć swoją współpracę z organizacją, gdyż nie uzyskał pozwolenia na pracę w Australii. "Erkast" niedawno dołączył do mongolskiego składu AUGUST.

"INS" reprezentował takie zespoły jak Order, Tainted Minds czy Chiefs eSports Club. 20 letni zawodnik pełni rolę rifflera.

Australijczyk miał już okazję zadebiutować w nowym zespole. Grayhound z "INSem" w składzie pokonało Bizarre w swoim pierwszym meczu w ESEA MDL Season 32 Australia. Formacja z Antypodów obecnie walczy również o awans w zamkniętych kwalifikacjach do Dreamhack Masters Malmo. W tej chwili "Dickstacy" i spółka mierzą się z Genuine w półfinale górnej drabinki kwalifikacji.

Miejsce "INSa" w Order zajmie były zawodnik Renegades, Karlo "USTILO" Pivac.

https://twitter.com/grayhoundgaming/status/1171637955804504066?s=19