Dzień bez meczu Polaków dniem straconym. Tuż przed godziną 16 zawodnicy PACT podejmą Heretics w ramach turnieju LOOT.BET!

Spotkanie to rozgrywane będzie w drugiej rundzie systemu szwajcarskiego. Obie drużyny mają na ten moment bilans 1:0. „lunAtic” i spółka pokonali wczoraj Adwokacik, a Francuzi tydzień temu uporali się z hiszpańskim Movistar Riders.

Tak samo jak wszystkie pozostałe mecze w tych internetowych rozgrywkach, starcie Polaków z Francuzami również będzie rozgrywane w formacie BO3. W nim ostatnio lepiej radzą sobie „Logan” i spółka, którzy w ostatnich pięciu spotkaniach rozgrywanych do dwóch zwycięstw, wygrali czterokrotnie. Ekipa „Goofy’ego” natomiast zwyciężyła trzykrotnie.

Jeśli chodzi zaś o pojedynki bezpośrednie, będzie to pierwsze starcie tych zespołów w historii. Swego czasu, gdy „Jinkz”, „Davidp” i „Maka” występowali jeszcze w 3dMAX, udało im się pokonać Polaków 19:15. Kilka miesięcy wcześniej, w czerwcu 2018 grający w składzie z „Molsim”, „Vegim” i „Koyotem” zespół PACT, pokonał ówczesny skład NOBO z „Adlanem” 16:10. Jednak tak jak wspomnieliśmy, w obecnych składach te zespoły jeszcze się ze sobą nie mierzyły.

Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:30. Transmisję w języku polskim znajdziecie na kanale majki w serwisie Twitch. Przypominamy, że pula nagród czwartego sezonu LOOT.BET wynosi 30 tysięcy dolarów, a zwycięzca otrzyma niecałe 2/3 tej kwoty.