Skład, który do tej pory krył się pod nazwą Zabójcy z Kosmosu znalazł nowy dom. Byli zawodnicy między innymi takich organizacji jak SLAVGENT.esports czy Paragraph Crew od teraz będą występowali pod szyldem Onca Gaming.

Nowi zawodnicy Jaguarów trenują w obecnym line-upie od kilku tygodniu, cały czas szlifując swoje zgranie i komunikację. Ten młody, a zarazem doświadczony skład liczy na duże sukcesy. Na pewno są głodni zwycięstw. Właściciel organizacji Piotr ‘Wiklu’ Wiklak nie kryje zadowolenia z nawiązanej współpracy:

„Przed nami okres wytężonej pracy. Widzę ogromny potencjał w nowo pozyskanej dywizji i liczę na owocną współpracę. Chcemy teraz zapewnić chłopakom jak najlepsze warunki do treningów oraz możliwość rozwoju.”

„Najważniejsze dla nas to teraz skupić się na grze. Jesteśmy zdeterminowani i żądni sukcesów, mamy nadzieję, że małymi kroczkami wraz z nową organizacją je osiągniemy. Cieszymy się, że możemy reprezentować barwy Jaguarów i liczymy na to że będzie o nas głośno.” – mówi Paweł ‘Z1mnY’ Zima, kapitan zespołu

Aktualny skład Onca Gaming prezentuje się następująco:

Paweł 'Z1mnY’ Zima

Daniel 'Lipton’ Paul

Emil 'eMoL’ Muradow

Kamil 'JotKa’ Dziekoński

Michał 'SzluG’ Wziątek