fot. Starladder | Igor Bezborodov

Według doniesień “OverDrive’a”, organizacja Virtus.pro próbowała pozyskać byłą formację DreamEaters, która miałaby zastąpić obecną drużynę Virtusów.

“OverDrive”, a dokładniej Alexey Birukov, to jeden z najlepiej poinformowanych ludzi w esporcie. To właśnie on jako pierwszy poinformował, że “GuardiaN” i “Blad3” dołączą do Natus Vincere.

Ex-DreamEaters to drużyna, która sensacyjnie zakwalifikowała się na Majora, przechodząc przez Fazę Nowych Pretendentów, a odpadając dopiero w Fazie Nowych Legend. Trudno uwierzyć w doniesienia Rosjanina, ale warto przypomnieć artykuł “Dekay’a” sprzed półtora miesiąca, w którym pisał, że Virtus.pro rozważa zbudowanie międzynarodowego składu. Wówczas dziennikarz nie poinformował, co miałoby się stać z ekipą “Snaxa”. Polacy od długiego czasu nie mogą pozwolić sobie na występ na największych CS-owych turniejach. Mimo kilku dobrych występów, forma VP ciągle pozostawia dużo do życzenia. Gracze ex-DreamEaters ujawnili ostatnio także, że ich dotychczasowa organizacja miała problemy finansowe. Tym bardziej dziwne, że drużyna postanowiła odrzucić ofertę Virtus.pro.