Fot. Games Clash Masters| Maciej Kołek

Już za kilka godzin gracze Aristocracy staną przed szansą awansu do półfinału 4. sezonu LOOT.BET! Tuż przed godziną trzynastą Polacy zmierzą się z zawodnikami ex-Epsilon.

„TaZ” i spółka w ostatnich tygodniach prezentują naprawdę wysoką formę. Niedawno Arcy zajęło 3-4 miejsce podczas Games Clash Masters w Gdyni i awansowało do play-offów kwalifikacji do Starladder I-League Season 8. Polacy mają obecnie na swoim koncie świetną serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Zespół „rallena” pokonał kolejno: Se7en, SMASH, PACT, adwokacik, GamerLegion, Sj oraz Giants. Dzięki tym wynikom, Aristocracy zajmuje obecnie 25. pozycję w rankingu HLTV.

Ich dzisiejsi rywale, zawodnicy ex-Epsilon także nie mogą narzekać. „SPELLAN” i spółka kilka dni temu zajęli drugie miejsce podczas finałów MSI MGA 2019. W finale bułgarska ekipa przegrała z Rosjanami z Gambit Youngsters. Ostatnie spotkanie Bułgarzy rozegrali wczoraj, przeciwko Nordavind. „Cruc1al” wraz z kolegami wygrali ten mecz wynikiem 2:0, dzięki czemu udało im się awansować do fazy play-off tego turnieju.

Aristocracy fazę grupową 4. sezonu LOOT.BET zakończyło z bilansem 3-0. Polscy zawodnicy pokonali Se7en, SMASH oraz PACT. Ex-Epsilon natomiast mimo bilansu 2-0, potrzebowało aż 5 spotkań, by awansować. Po pokonaniu Japaleno i Bpro, „Surreal” i spółka ulegli Copenhagen Flames i SMASH. W ostatnim meczu pokonali wyżej wspomniane Nordavind.

Przeczytaj:  Znamy rywala AGO Esports w ćwierćfinale StarSeries i-League S5

Zwycięzca tego meczu awansuje do półfinału górnej drabinki, gdzie podejmie zwycięzcę meczu pomiędzy Unique i Copenhagen Flames.  Przegrany natomiast spadnie do dolnej drabinki. W puli nagród czwartego sezonu LOOT.BET znajduje się 30 tysięcy dolarów, z czego 18 trafi do zwycięzcy.

Spotkanie rozpocznie się około godziny 13:00, a  transmisje znajdziecie na kanałach UCC.