Dziś w samo południe ruszają eliminacje do turnieju DreamHack Stockholm. W europejskich rozgrywkach znajdziemy dwie polskie drużyny – AGO Esports oraz Virtus.Pro. Jak poradzą sobie rodacy?

VP z „Morelzem” w składzie swój pierwszy pojedynek stoczy z NOBO. Jest to francuska drużyna za wyjątkiem „Davidp”, który pochodzi z Belgii. Jedyne spotkanie, jakie te dwie formacje rozegrały między sobą odbył się nieco ponad dwa tygodnie temu. Wtedy NOBO zwyciężyło nabliższym możliwym wynikiem na de_dust2 w lidze ESEA MDL.

Drugi zespół znad Wisły zmierzy się z duńsko-szwedzkim Heroic. Statystyki między tymi zespołami są nieubłagane. AGO Esports po 11 stoczonych pojedynkach ma na koncie tylko dwie wygrane. „Friberg” i jego koledzy z drużyny na pewno będą chcieli podtrzymać dobrą passę i awansować dalej w drabince wygranych. Jest jednak nadzieja dla Polaków. Ostatni pojedynek BO3 wpadł na konto „Jastrzębi”. Czy tym razem będzie podobnie? Tego dowiemy się już niebawem!

Mecze rozgrywane będą tradycyjnymi drabinkami wygranych oraz przegranych w formacie BO3. Wszystkie pojedynki wystartują o godzinie 12:00.  Spotkanie AGO obejrzycie tutaj, natomiast VP tutaj.