Już niedługo zawodnicy Izako Boars po raz kolejny staną do walki. Grać będą o awans do fazy play-off trzeciego sezonu internetowego turnieju LOOT.BET. Po ostatniej porażce z Gambit Youngsters, dzisiaj „Patitek” i spółka podejmować będą niemieckie ad hoc. Emocji na pewno nie zabraknie!

Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15:55, a zawodnicy walczyć będą w formacie BO3. Mecz rozgrywany ma być w ramach trzeciej rundy systemu szwajcarskiego. Oba zespoły mają obecnie bilans jednego zwycięstwa i jednej porażki. Niemcy w pierwszym pojedynku ulegli 0:2 adwokacikowi, by kilka tygodni później w drugiej rundzie pokonać Youngsters wynikiem 2:1. „Dziki” swoje zmagania w LOOT.BET rozpoczęły od wygranej 2:0 z szwedzkim zespołem The Final Tribe, niestety w kolejnym meczu przegrali 0:2 z młodzieżowym zespołem Gambit.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest niewątpliwie polski zespół, który przeważa nad swoimi rywalami doświadczeniem oraz notowaniem w rankingu HLTV. Polacy zajmują 60. miejsce, gdy ad hoc znajduje się na 118. Warty odnotowania jest fakt, iż niemiecka formacja rozegrała swój ostatni, poza spotkaniami od LOOT.BET… czwartego czerwca. Mierzyli się wtedy w ramach półfinału otwartych kwalifikacji do Minora, a ich przeciwnikiem byli „snax” i spółka z Virtus.Pro!

Przeczytaj:  Virtus.pro awansuje do półfinałów ESEA MDL

Transmisję najbliższego spotkania obejrzeć można w języku polskim na kanale bandit_live na twitchu, a dla pasjonatów języka rosyjskiego polecamy kanał UCC.