Tradycyjnie w środę o godzinie 16:00 EA ogłosiło najnowszą drużynę tygodnia. W siódmej odsłonie TOTW ujrzeć możemy kartę m.in. Kyliana Mbappe!

W najnowszej drużynie tygodnia znalazło się dwudziestu trzech piłkarzy, którzy zdaniem EA zasłużyli na wyróżnienie za występy w miniony weekend. Niestety, nie ma wśród nich żadnego Polaka czy też zawodnika z PKO Ekstraklasy, ale mimo to jest kilka kart na których można zawiesić oko.

Oprócz wspomnianego wcześniej Mbappe, kartę In-Form dostał pomocnik Liverpoolu – Fabinho, prawy skrzydłowy Bayeru Leverkusen – Karim Bellarabi, lewy obrońca Leicester City – Ben Chilwell, który w wygranym przez Lisy aż 9:0 spotkaniu z Southampton zaliczył dwie asysty i dołożył jedno trafienie oraz jego kolega z drużyny, Hiszpan Ayoze Perez, który w tym spotkaniu trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Kartę w formie otrzymał także  strzelec hattricka w meczu Chelsea – Burnley, Amerykanin Christian Pulisić.

Karty z siódmego Team Of The Week trafią do paczek dzisiaj o godzinie 19:00 i dostępne będą przez tydzień. Pełny skład drużyny tygodnia prezentuje się następująco:

Przeczytaj:  Piąta drużyna tygodnia w FIFIE 20 już dostępna. Robert Lewandowski z kartą in-form!