Event Halloweenowy w FIFIE 20 trwa dalej! Zgodnie z zapowiedzią EA, wczoraj do gry dodano drugą drużynę Strasznego Krzyku!

W zeszły piątek pojawiła się pierwsza drużyna „Straszny Krzyk”, w której znalazło się jedenastu zawodników. Tylu samo piłkarzy otrzymało specjalne karty także w drugim zespole z okazji Halloween, który zadebiutował wczoraj. Podobnie jak w pierwszej części wydarzenia, oprócz specjalnych paczek będą dostępne także tematyczne SBC, specjalne wyzwania sezonowe czy SBC o piłkarzy Ultimate Scream. Przypominamy, że w tym roku karty Halloween nie będą miały zmienianych statystyk, tak jak to było w poprzedniej edycji gry.

Od wczoraj gracze mogą znaleźć w paczkach straszne karty m.in. Roberto Firmino, Toniego Kroosa czy Lorenzo Insigne. W drugim zespole Halloween znalazło się również miejsce dla legendy starszych wersji FUT, Dimitriego Payeta. Łącznie do trafienia dostępnych jest jedenaście kart, które znajdziecie na poniższej grafice.

Zdjęcie

Oprócz kart dostępnych w paczkach, w grze pojawiło się także dwóch zawodników Ultimate Scream. Pierwszym z nich jest Mesut Ozil, którego można zdobyć poprzez wykonanie grupy wyzwań sezonowych. Zadania te do trudnych nie należą, a ich wykonanie nie zajmie więcej niż kilka spotkań w Division Rivals i Squad Battles.

Przeczytaj:  Poznaliśmy Team Of The Week 7: jest Kylian Mbappe

Zdjęcie

Drugim zawodnikiem, którego specjalną wersję możemy zdobyć poprzez Wyzwanie Budowania Składu jest Julian Draxler. Koszt SBC o niemieckiego pomocnika wynosi niecałe 200 tysięcy monet.

Zdjęcie

Przez najbliższe sześć dni pojawiać się będą także specjalne SBC tematyczne o paczki, w których będziemy musieli układać składy wokół klubów związanych z tematyką Halloween, np. mających w herbie wilka lub nietoperza. Wczoraj dodane zostały dwa takie wyzwania, a ich koszt to maksymalnie 5 tysięcy monet.