Już za niecałe 15 minut do FIFY 20 zawita nowy event związany z Ligą Mistrzów UEFA. Tak samo jak rok temu, w pierwszym tygodniu listopada rozpoczyna się event Road To The Final!

W grze dostępne będzie czternaście nowych kart „Champions League Live” oraz trzy „Europa League Live”. Wśród piłkarzy, którzy otrzymali karty RTTF UCL znajdują się m.in. Ngolo Kante, Sadio Mane, Paulo Dybala, Ousmane Dembele, Jadon Sancho czy Hueng Min Son. Karty dynamiczne związane z UEL otrzymało na ten moment tylko trzech zawodników, a mianowicie Denzel Dumfries, Raul Jimenez oraz Juan Jesus.

 

Zdjęcie

Zdjęcie

Oprócz kart specjalnych dostępnych w paczkach, do gry dodane mają zostać specjalne Wyzwania Budowania Składu oraz Wyzwania tygodniowe. Zgodnie z przeciekami, w wyzwaniach tygodniowych mamy otrzymać kartę RTTF Kevina Mbabu z VFL Volfsburg.

Karty RTTF ulepszać będą się wraz z kolejnymi awansami zespołu danego zawodnika w rozgrywkach europejskich. W przypadku zajęcia przez dany zespół trzeciego miejsca w grupie Ligi Mistrzów i awansu do Ligi Europy, design karty zostanie zmieniony na karty Uefa Europa League. W FIFIE 19 wyglądało to w następujący sposób:

Znalezione obrazy dla zapytania fifa 20 rttf

Event Road To The Final ma potrwać dwa tygodnie. Pierwsza tura kart dostępna będzie w paczkach przez tydzień, a w następny piątek mamy poznać drugi zespół Road To The Final!