500 wspólnych map – nie wliczając treningów.

Dziękujemy Piotr morelz Taterka za ten świetnie spędzony czas!

Chcielibyśmy Ci życzyć powodzenia. Dumnie reprezentowałeś barwy PRIDE od początku powstania organizacji, a niestety dziś jesteśmy zmuszeni się z Tobą pożegnać. Mamy nadzieję, że będziesz nas dobrze wspominać i oczywiście, że będziesz pamiętać o sukcesach, których wspólnie dokonaliśmy.
Żegnaj Orzeł i pamiętaj o nas, do zobaczenia na mapie!

Z dniem dzisiejszym zespół PRIDE kończy współpracę ze swoim zawodnikiem Piotr “Morelz” Taterką.

To właśnie Piotrek był zawodnikiem numer pięć, który od początku istnienia Orłów grał reprezentując ich barwy, a który właśnie opuścił ich szeregi. Od marca 2016 roku grał dla Piotra Lipskiego, który jest właścicielem jednej z prężnie rozwijających się organizacji esportowych w Polsce.  Kwestią czasu był fakt oficjalnego pożegnania się z zawodnikiem, gdyż od lutego ubiegłego roku Morelz zasiadał na ławce rezerwowej swojego składu.

Największe osiągnięcia Piotrka z ekipą to na pewno dwukrotne mistrzostwo w Pucharze Polski Cybersport, podium w ESL Mistrzowstwach Polski, zwycięstwo w inauguracyjnym sezonie PLE, oraz sporo wygranych meczów w mniej prestiżowych ligach czy turniejach.

Jak informuje gracz na swoim Fanpage jest aktualnie w trakcie poszukiwań drużyny, wyraża podziękowania dla organizacji PRIDE oraz jej graczy i informuje, że na ten moment już ma jakieś propozycje.