Polacy zmierzyli się dziś z europejskim mixem na mapie de_train. Pojedynek ten  zaczął się pozytywnie dla drużyny Epsilon, jednak Pride było w stanie odpowiedzieć w rundzie force. Od tej rundy drużyna Macieja „Luza” Bugaja przejęła inicjatywę i niedługo mogliśmy zobaczyć wynik 7:2. Pride nie zakończyło wszak pierwszej połowy tylko na siedmiu wygranych rundach, kończąc na półmetku dobrym wynikiem 11:4. W drugiej połowie Pride wygrali „pistoletówkę” i kolejne dwie rundy i przy wyniku 14:4 zbliżali się znacząco do końca tego spotkania. Rywale byli jeszcze w stanie zdobyć trzy rundy, ale Polacy nie wyrwali już sobie zwycięstwa z rąk kończąc spotkanie wynikiem 16:7.

Mecz z Epsilon był ostatnim meczem dla Pride w 28 sezonie ESEA MDL. Mimo zwycięstwa Polacy będą usieli grać w barażach o utrzymanie.