Stało się to, o czym plotkowaliśmy od pewnego czasu. Polsko-bułgarska formacja występująca dotychczas jako „attackiereN” znalazła swój nowy dom w gnieździe „orłów„.

via. PRIDE / zdjęcia Vinsa oraz cranka – fot. Maciej Kołek

Nikola „NK4Y” Radushev
Ivan „Rock1nG” Stratiev
Michał „crank” Krystyniak
Kuba „Markoś” Markowski
Michał „michi” Majkowski

To właśnie Ci zawodnicy przez najbliższe 3 miesiące będą reprezentować naszą rodzimą organizację na światowej scenie.

[su_quote cite=”PRIDE.gg” url=”http://pride.gg/wydarzenia/pride-przejmuje-sklad-attackieren-czas-esl-mistrzostw-polski”]Sami zawodnicy są na pewno znani szerszej publiczności. Michał „crank” Krystyniak to były reprezentant SEAL ESports, z którym osiągnął bardzo pozytywne rezultaty w ostatnim czasie. Michał po rozstaniu się z „fokami” postanowił, że pójdzie w stronę budowania czegoś z europejskimi zawodnikami, gdyż ten kierunek podobał mu się najbardziej. Do składu przyjął zatem byłych reprezentantów Outlaws, czyli bułgarskiej drużyny, która potrafiła osiągnąć wiele – nie tylko na podwórkowej scenie. Nk4Y mieliśmy nawet przyjemność oglądać, podczas zmagań GeForce Cup 2017, we Wrocławiu. Dopełnieniem składu zostali dwaj polscy gracze, czyli Markoś – snajper, były reprezentant tomorrow.gg, czy też Pompa Team oraz michi, który do niedawna grał przeciwko nam w koszulce Izako Boars.[/su_quote]

Przeczytaj:  Virtus.Pro vs Nemiga w Smack My Beach Cup

Pierwsze oficjalne mecze orłów odbędą się w poniedziałek w ramach 17 sezonu ESL Mistrzostwa Polski przeciwko Team Kinguin oraz AGO Esports.