W Drugim dniu zmagań w pierwszym tygodniu ESL MP zmierzył się nowy skład Pride(ex-attackiereN) z Team Kinguin. Lepiej w pojedynku na mirage’u weszły popularne „pingwiny”, które zgarnęły „pistole” na swoje konto. Pride odpowiedziało natychmiastowo wygrywając rundę force i cztery kolejne rundy, doprowadzając do wyniku 5:1. W siódmej rundzie Minise i spółka otrząsnęła się i zaczęła wracać powoli z wynikiem kończąc pierwszą połowę minimalnym prowadzeniem 8:7. Po zmianie stron Kinguin wygrało drugą rundę z pistoletami, co w konsekwencji pozwoliło im zdobyć następne dwie rundy oraz zobaczyć na tablicy wynik 11:7. „Orły” nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa odpowiadając w rundzie full i w rezultacie zbliżyć się wynikiem na 12:11. W końcówce pewniej pokazało się Team Kinguin wygrywając spotkanie wynikiem 16:12.

Team Kinguin

ESL Mistrzostwa Polski Season 17

de_mirage

16:12

Pride
1 0

Po przerwie powróciliśmy na drugie spotkanie, tym razem na mapie de_dust2. Tu też Kinguin lepiej wystartowało zgarniając rundę pistoletową, co pozwoliło im odjechać z wynikiem na 5:0. „Pingwiny” całkowicie zdominowały rywala w pierwszej połowie miażdżąc „orły” wynikiem 13:2. Po zmianie stron Pride nie miało nic do powiedzenia i Team Kinguin pewnie wygrał jednostronnym wynikiem 16:2. Tym samym dla Kinguin było to już 4 zwycięstwo w 17 sezonie ESL MP.

de_dust2

16:2

Pride
1 0

Wszystkie mecze 17 sezonu ESL Mistrzostw Polski dostępne wraz z polskim komentarzem w ESL.TV Polska  i na SPORT.TVP.PL