Rosyjska formacja przypieczętowała swoje zwycięstwo pokonując HellRaisers 2:0 w wielkim finale.

Turniej odbył się w dość egzotycznej lokacji, a dokładniej mówiąc, w Indiach. W zawodach wzięło udział 6 drużyn w tym HellRaisers, które znalazło się w grupie z tajlandzkim Lucid Dream oraz azjatyckim zespołem Yalla. Pozostałymi drużynami były wyżej wymienione PRO100, Goliath z Republiki Południowej Afryki oraz lokalna drużyna 5orgless.

Finał rozgrywany był w systemie BO3, a mapą inaugurującą starcie był Mirage, wybrany przez HellRaisers. Pierwsza połowa popularnego „mirka” zakończyła się wynikiem 10:5 dla HR. Druga część mapy rozpoczęła się od zwyciężonych trzech pierwszych rund przez PRO100, na co rywale odpowiedzieli wygraną w czterech następnych, co doprowadziło do wyniku 14:8 dla ukraińskiej ekipy. WorldEdit i spółka nie mieli jednak zamiaru odpuścić i doprowadzili do wyniku 15:14, gdzie nieszczęśliwie dla nich runda trzydziesta padła łupem HR. W dogrywce ekipa pod wodzą Ange1 nie miała żadnych szans. PRO100 zwyciężyło pierwszą mapę wynikiem 19:15.  Drugą lokacją tego starcia był Train z wyboru PRO100, które zdominowało pierwszą połowę wynikiem 12:3. Stojące pod ścianą HR wzięło się w garść doprowadzając do wyniku 10:13, gdzie brakowało im już tylko 3 punktów do wyrównania rezultatu. W decydującej fazie spotkania zabrakło naprawdę niewiele, by doprowadzić do trzeciej mapy. Tak się jednak nie stało i dzięki temu PRO100 zwyciężyło 2:0, inkasując 28 tysięcy dolarów.