fot. Virtus.pro

Virtus.Pro w ostatnim momencie udało się awansować do play-offów Kalashnikov Cup. Jak wypadło ich dzisiejsze spotkanie ćwierćfinałowe? Sprawdźmy!

Pojedynek na drużynę forZe rozgrywany w systemie BO3 rozpoczął się na de_mirage. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dziś w drużynie znalazł się Grzegorz 'jedqr’ Jędras, który zastępował chorego Vegiego. Polacy nie błyszczeli niestety dyspozycją i stronę antyterrorystów zakończyli wynikiem 5:10. Druga połowa nie przyniosła wielu zmian i Rosjanom szybko udało się wykończyć pierwszą mapę.

Po chwili przenieśliśmy się na de_nuke, gdzie zobaczyliśmy zupełnie inną drużynę VP. Bardzo dobra dyspozycja, szczególnie w drugiej fazie pierwszej połowy zapewniła im 3 oczka przewagi do przerwy. Niestety zmiana stron nie przysłużyła się Polakom, którzy w pewnym momencie przegrywali nawet 9:1. Od rundy numer 25 mogliśmy zaobserwować chwilowe przełamanie VP, jednak nie trwało ono zbyt długo. Trzy punkty z rzędu to wszystko, co udało się zdziałać Polakom, przez co nie zobaczymy ich w dalszej fazie turnieju.