Virtus.pro oficjalnie ogłosiło nowego zawodnika. Na miejsce TOAO wskakuje Arek „Vegi” Nawojski! Występował on ostatnimi czasy jako stand-in. Razem z VP zagrał m.in. turniej Charleroi Esports.

Decyzja TOAO o odejściu od składu mogła wielu zdziwić. Włodarze Virtus.pro nie szukali jednak długo nowego zawodnika. Na celowniku działaczy znalazł się Sobol oraz Vegi. Ostatecznie to jednak ten drugi zasilił szeregi niedźwiedzi.

W dalszym ciągu poszukujemy talentów zdolnych do przywrócenia naszej dywizji akceptowalnego poziomu. Mimo młodego wieku, Vegi pokazał się jako obiecujący zawodnik i kompetentny gracz drużynowy. Oczekujemy, że Arek wzmocni zespół w każdym aspekcie. Oczywiście również chcę podziękować TOAO za poświęcony nam czas. Mateusz nie osiągnął u nas swoich możliwości, ale nie ma wątpliwości, że wkrótce, bez problemów będzie kontynuował profesjonalną grę – mówił Roman Dvoryankin, główny menadżer Virtus.pro.

Do tej pory były zawodnik PACT prezentował się z naprawdę dobrej strony. Jak będą wyglądać kolejne miesiące jego gry? Czy Virtus.pro wróci na światowe salony? Tego dowiemy się wraz z upływem czasu.