Wiele emocji związanych z CS:GO przed nami. Dziś poznamy trzy ostatnie ekipy, które awansują do play-offów Majora w Berlinie.

Przed nami mecze drużyn z bilansem 2-2. Kto by się spodziewał, że w tej grupie zobaczymy takie zespoły, jak Team Liquid, G2, czy Na’Vi? Na pewno będą to bardzo ciekawe spotkania, a faworyt w większości z nich nie jest tak wyraźny, jak moglibyśmy przypuszczać.

Renegades vs G2

Równo o 12:00 powinno ruszyć pierwsze spotkanie tego dnia. Francuzi podejmą w nim Renegades, które pomimo nieudanego początku odżyło i stara się ze wszystkich sił dojść do fazy play-off. Nie mniej jednak nie powinni mieć szans z G2, które pokazało się z naprawdę dobrej strony na tym Majorze. Wydaje się również, że Francuzi trafili na najłatwiejszego rywala z bilansem 2:2.

Liquid vs mousesports

Obecność w tej zapowiedzi tych dwóch drużyn może zdziwić każdego. Jedna z tych ekip musi dziś jednak odpaść. Jeśli padnie na Team Liquid będziemy mówić o gigantycznej niespodziance, ponieważ to oni byli stawiani w roli faworyta do zwyciężenia Majora. Będzie to niezwykle ciekawy mecz, który będę śledzić z natchnieniem.

Przeczytaj:  x-kom AGO i G2A kontynuują współpracę

Na’Vi vs CR4ZY

Tutaj również można mówić o niespodziance. Mniejszym zaskoczeniem jest jednak CR4ZY, które przegrało z Astralis i Liquid. Mogą więc mówić o sporym nieszczęściu. Natus Vincere natomiast trafiał na znacznie łatwiejszych przeciwników. Porównując dyspozycję obu ekip, zdaje się, że to CR4ZY ma znacznie większe szanse na zwycięstwo i to właśnie ich stawiałbym w roli faworyta tego spotkania.