Drugi dzień zmagań w Berlinie wyjaśni nam parę rzeczy. Dziś poznamy bowiem pierwsze dwie drużyny, które odpadną z bilansem 0:3, jak i awansują z wynikiem 3:0.

StarLadder Major Berlin to niewątpliwie jeden z mniej przewidywalnych turniejów w tym roku. Faworyci zawiedli, a ekipy skazywane na rychłą porażkę, pokazują na co je stać. Dziś poznamy pierwsze dwie formacje które awansują, jak i odpadną. Kto to będzie? Przekonamy się już wieczorem!

13:00 Vitality vs DreamEaters

Dzień rozpoczniemy od starć drużyn z bilansem 1:1. Mecz ten będzie bardzo ciekawy, ponieważ DreamEaters wczoraj pokonało 19:17 NRG. Nie można więc skazywać ich na porażkę, ani mówić, że nie dadzą rady. Po pierwszym meczu Vitality (przegrana z Syman 8:16) możemy spodziewać się wszystkiego. Francuzi raz przegrywają ze znacznie łatwiejszym rywalem, a potem wręcz gromią brazylijskie INTZ. Na pewno zobaczymy tutaj ciekawe starcie.

13:00 NRG vs Syman

Wydawać by się mogło, że NRG razem z Vitality zamieniły się rywalami. Syman będzie jednak znacznie trudniejszym przeciwnikiem od DreamEaters. Skoro NRG nie poradziło sobie z Rosjanami, to może i dziś zobaczymy wielką niespodziankę? Jest to wielce prawdopodobne.

Przeczytaj:  Adwokacik vs Illuminar - polskie derby w ramach LOOT.BET Season 3

14:15 FURIA vs ForZe

Myślę, że obie ekipy stoją na podobnym poziomie. Jeśli jednak miałbym wybierać, to wskazałbym na FURIĘ. Brazylijska formacja nie dała szans HellRaisers oraz powalczyła z CR4ZY. ForZe natomiast uległo w pierwszym meczu mousesports oraz zwyciężyło dość pewnie z Grayhound. Nie można więc mówić, że któraś z ekip trafiła na łatwiejszego rywala.

14:15 AVANGAR vs HellRaisers

Równa walka z mousesports oraz Complexity. To właśnie wyniki AVANGAR. Z Myszami przegrali dopiero po dogrywkach, co oznacza, że są w naprawdę dobrej formie. Myślę, że nie powinni mieć oni większych problemów z HellRaisers.

15:30 G2 vs mousesports

Będzie to ewidentnie najciekawsze dzisiejsze spotkanie. Tylko jedna z tych ekip awansuje z bilansem 3:0. Kto nią będzie? Według mnie mousesports, lecz zdarzyć się może wszystko! Potyczka ta będzie również pierwszą, rozgrywaną w formacie BO3. Nie będziemy mogli więc narzekać na losowość mapy, która zostanie wybrana.

15:30 Complexity vs TYLOO

Równo ze spotkaniem G2 vs mousesports wystartuje pierwszy mecz, z którego przegrany pożegna się z Majorem w Berlinie. O obu formacjach nie można powiedzieć zbyt wiele dobrego. Zawiodły w każdym ze swoich spotkań, przez co mają teraz nóż na gardle.

Przeczytaj:  Wake up NiP...

18:45 North vs CR4ZY

Wieczorem poznamy również drugą formację, która awansuje do dalszej fazy Majora. Z tej pary sądzę jednak, że to CR4ZY ma większe szanse. Trafili oni na cięższych rywali, lecz mimo to nie przegrali żadnego spotkania. Prezentują dobre przygotowanie do turnieju, przez co mogą trzymać parę ciekawszych zagrań „w rękawie”. Całkiem możliwe, że w tym meczu zobaczymy kilka z nich.

18:45 Grayhound vs INTZ

Ciężko powiedzieć, co stało ię z INTZ. Na Minorze prezentowali się z całkiem przyzwoitej strony, natomiast teraz są niszczeni przez każdego. Najpierw przegrali do pięciu z North, a potem do dziewięciu z Vitality. Grayhound natomiast nawiązało wyrównaną walkę z CR4ZY i mało brakowało, żeby zwyciężyli tamto spotkanie. Sądzę więc, że nie powinni mieć oni problemu z brazylijską formacją.