Jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tego roku zaczyna się już dziś!

Rywalizować będzie osiem drużyn z absolutnej światowej topki Counter-Strike’a. Rozgrywki odbywać się będą w Atlancie, gdzie niegdyś gościł Major, również od ELEAGUE. Zespoły podzielone są na dwie grupy, które wyglądają następująco:

[table id=5 /]

Turniej otworzy spotkanie Astralis i Cloud9, planowane na godzinę 20:00 czasu środkowoeuropejskiego. Po Astralis i C9 przyjdzie pora na Liquid oraz MIBR, którzy rozpoczną planowo o 23:00. Zapowiada się naprawdę ciekawie. Pula nagród wynosi okrągły milion dolarów, a formacja, która stanie na najwyższym stopniu podium zainkasuje połowę z tego. Żadna z drużyn nie wyjedzie z turnieju z „pustymi rękoma”, gdyż nawet miejsca 7-8 otrzymają po 30 tysięcy dolarów. Fani z niecierpliwością czekają na występy FaZe z olofmeisterem, który wraca do gry po przerwie. Intryguje również forma Cloud9, którzy grać będą z Goldenem oraz STYKO. W akcji zobaczymy również snaxa- miejmy nadzieję, że mousesports rozegra ELEAGUE lepiej, niż ESL w Kolonii.

 

fot. Adela Sznajder, ESL.

Do akcji wkroczy również świetnie znane nam grono komentatorskie- ddk oraz JZFB, komentujący ostatniego polskiego Majora w Krakowie, a oprócz nich Anders, moses i YNk. Hostem będzie Alex „Machine” Richardson, a wywiady z zawodnikami przeprowadzać będzie Sue Lee, znana jako „Smix”, lub „smixity”. Cały event będzie się odbywał w G-FUEL ELEAGUE Arenie, czyli obiekcie, który naprawdę robi wrażenie. Oficjalną transmisję będzie można obejrzeć na kanale ELEAGUE na twitchu. Do rozpoczęcia rozgrywek zostało około sześciu godzin. Nie wiemy jak Wy, ale nasza redakcja nie może się już doczekać. Mamy ogromną nadzieję, że najbliższe dni będą pełne esportowych emocji! Śledźcie esportradio24.pl, by być na bieżąco z Atlantą i nie tylko!