Cache jest mapą bardzo lubianą nie tylko przez zwykłych graczy, ale także przez profesjonalistów. Zarazem jest to mapa, która od momentu wprowadzenia do gry przeszła tylko parę lekkich poprawek. Jednak mimo wszystko jej popularność wciąż spada i coraz mniej osób postanawia na niej zagrać. Tymczasem twórca mapy FMPONE prezentuje zmiany, które mają dotknąć mapę.

 

Zmiany mają dotyczyć bomb site’u A. Tak oto mniej więcej miała prezentować by się mapa:

Jak widać kontener znajdujący się pośrodku bs’a, został zmieniony na coś o bliżej nieokreślonym kształcie. Po lewej stronie obrazka możemy zauważyć spory obiekt przypominający kształtem silos z mapy de_nuke. FMPONE nakręcił również film na temat zmian na YouTube, z którego możemy się dowiedzieć, że na wszystkie podesty, elementy wystające itp. tego elementu będziemy mogli normalnie wejść, co oznacza, że nie będzie tam żadnych niewidocznych barier blokujących gracza.

Warto również wspomnieć, że już wcześniej mieliśmy przecieki odnośnie nowej mapy, ponieważ FMPONE podczas swojej transmisji live przypadkowo ujawnił screeny mapy. Oto one:

Przeczytaj:  StarLadder Major Berlin 2019: CR4ZY pokonuje FaZe!

Widzimy tutaj zmiany wizualne, które miałyby dotknąć całego obszaru mapy. Mapa poprzez te zmiany upodobniłaby się klimatem i poniekąd wyglądem do mapy de_aztec. Społeczność jest podzielona pod względem zmian na tej mapie. Niektórzy twierdzą, że zmiany nie są potrzebne, natomiast inni z chęcią zobaczyliby w grze zmienioną w ten sposób mapę.