Za nami drugi półfinał żeńskiego turnieju CS:GO rozgrywanego w ramach SGE w Turku. Zmierzyły się w nim Angry Unicorns oraz Team Saiprah. Spotkanie rozgrywane było w formacie B03, a na zwycięzcę w finale czekała drużyna Duchy Kuchenne.

Pierwsza mapa, czyli de_mirage już od samego początku była mocno dominowana przez zawodniczki Teamu Saiprah. Pierwsze rundy trafiały na konto TS bez większych problemów, nawet odbijanie bombsite’u B w sytuacji 2vs3 nie okazało się przeszkodą nie do pokonania. Kolejne rundy wpadały na konto antyterrorystów, będąc owocem indywidualnych umiejętności oraz bardzo dobrej gry drużynowej Teamu Saiprah. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 15:0, a po drugiej pistoletówce zakończyliśmy mapę. Trzeba przyznać zawodniczkom TS świetne przygotowanie, zarówno taktycznie jak i indywidualne.

Cache był już nieco mniej zdominowany. Od samego początku zawodniczki Angry Unicorns walczyły, zdobywając rundę pistoletową, jednak słabsza ekonomia nie była dla TS problemem, ponieważ Fusia wraz z koleżankami zdołały wygrać force’a, a po nim dwie kolejne rundy. Przy wyniku 3:1 Jednorożce odpowiedziały, obejmując chwilę później prowadzenie po raz pierwszy w całym spotkaniu. Jednak na tym można zamknąć listę sukcesów Angry Unicorns, ponieważ chwilę później Team Saiprah rozpoczął serię zwycięstw, dzięki której Danuu i spółka mogły cieszyć się prowadzeniem 10:5 po pierwszej połowie. Druga pistoletówka była gwoździem do trumny dla AU, które do końca spotkania zdołało wygrać jeszcze jedną rundę. Team Saiprah wygrał 2:0(16:0, 16:6) awansując tym samym do finału SGE w Turku.