Już za kilka godzin Virtusi staną przed szansą awansu do finału drugiego tygodnia ECS Europe. By móc w nim zagrać, Polacy muszą pokonać duńskie Tricked!

We wczorajszym ćwierćfinale podopieczni „Kubena” po ciężkim boju pokonali rosyjskie Espada 2:1, a ekipa „HUNDENA” bez większych problemów wyeliminowała kazachskie Se7en.

Oba zespoły mierzyły się ze sobą w tym roku trzy razy. Za każdym razem zwycięsko z tych starć wychodzili „acoR” i spółka. W rozgrywanym 9 dni temu wielkim finale V4 Future Sports Festival lepsi okazali się gracze TRICKED, którzy pokonali zespół „snaxa” 2:1. Kilka dni wcześniej, w pierwszym meczu fazy grupowej węgierskiego turnieju również triumfowali Duńczycy, tym razem wygrywając 2:0. 3 miesiące temu, w półfinale GG League TRICKED również pokonało Virtusów, również wynikiem 2:0.

Zwycięzca tego spotkania awansuje do finału, w którym zmierzy się z wygranym drugiego półfinału, w którym zagrają Heroic oraz AVANGAR.

Spotkanie Polaków z Duńczykami zostanie rozegrane w formacie Best Of Three, a zaplanowane zostało na godzinę 20:00. Transmisję z tego meczu znajdziecie na kanale „Izaka”.