Czekaliśmy na to długo, ale w końcu doczekaliśmy się oficjalnego komunikatu. Do składu G2 dołączają dwaj byli zawodnicy CR4ZY, „nexa” i „huNter”!

Serbowie zasilą francuski skład po niezwykle udanym występie na Majorze w barwach CR4ZY, gdzie „nexa” i spółka otarli się o awans do fazy play-off. Zastąpią oni w zespole G2 „shoxa” i „lucky’ego”, którzy pożegnali się już z drużyną. Ten pierwszy przeszedł do Vitality, a przyszłość drugiego pozostaje pod znakiem zapytania.

Oba nowe nabytki hiszpańskiej organizacji występowały wcześniej razem w CR4ZY oraz Valiance. Ich współpraca rozpoczęła się w listopadzie 2018, gdy „nexa” opuścił Imperial i przeszedł do Valiance. Oprócz dobrego rezultatu podczas Starladder Major Berlin 2019, udało im się zdobyć m.in. srebrny medal podczas DreamHack Open Tours 2019.

Pierwszy turniej z „nexą” i „huNterem” w składzie G2 rozpocznie już jutro. Będzie to Dreamhack w Malmo, który francusko-serbska formacja rozpocznie od spotkania z FURIĄ. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:00.

Nowy skład G2 prezentuje się następująco:

 Kenny „kennyS” Schrub
Audric „JaCkz” Jug
François „AmaNEk” Delaunay
Nemanja „nexa” Isaković
Nemanja „huNter-„ Kovač

Damien „maLeK” Marcel (trener)