Czekaliśmy na to długo, ale w końcu doczekaliśmy się oficjalnego komunikatu. Do składu G2 dołączają dwaj byli zawodnicy CR4ZY, “nexa” i “huNter”!

Serbowie zasilą francuski skład po niezwykle udanym występie na Majorze w barwach CR4ZY, gdzie “nexa” i spółka otarli się o awans do fazy play-off. Zastąpią oni w zespole G2 “shoxa” i “lucky’ego”, którzy pożegnali się już z drużyną. Ten pierwszy przeszedł do Vitality, a przyszłość drugiego pozostaje pod znakiem zapytania.

Oba nowe nabytki hiszpańskiej organizacji występowały wcześniej razem w CR4ZY oraz Valiance. Ich współpraca rozpoczęła się w listopadzie 2018, gdy “nexa” opuścił Imperial i przeszedł do Valiance. Oprócz dobrego rezultatu podczas Starladder Major Berlin 2019, udało im się zdobyć m.in. srebrny medal podczas DreamHack Open Tours 2019.

Pierwszy turniej z “nexą” i “huNterem” w składzie G2 rozpocznie już jutro. Będzie to Dreamhack w Malmo, który francusko-serbska formacja rozpocznie od spotkania z FURIĄ. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 12:00.

Nowy skład G2 prezentuje się następująco:

 Kenny “kennyS” Schrub
Audric “JaCkz” Jug
François “AmaNEk” Delaunay
Nemanja “nexa” Isaković
Nemanja “huNter-“ Kovač

Damien “maLeK” Marcel (trener)