Trzeci dzień turnieju StarSeries i-League już się rozpoczął. Pierwszy mecz pomiędzy drużynami VG.FlashGaming vs NRG Esports już za nami, wynik 0-2 wyeliminował Chińską drużynę z całego turnieju z bilansem 0-3.  Podczas pisania tego artykułu trwa drugie spotkanie Renegades vs Gambit Esports, gdzie pierwsza mapa padła łupem pierwszej drużyny.

Godzina 12:00 to dwa pojedynki drużyn z bilansem 1-1, tj. HellRaisers vs North oraz AVANGAR vs Godsent. My jednak czekamy najbardziej na mecze popołudniowe, o 15:00 zobaczymy Virtus.pro w pojedynku z Natus Vincere oraz Ninjas in Pijamas vs TyLoo.

Wczoraj zawodnicy pod dowództwem Filipa 'Neo’ Kubskiego pokonali zespół Gambit 2:0 na mapach Mirage i Train. Najlepiej prosperującym zawodnikiem naszej drużyny był Paweł 'byali’ Bieliński, który w ostatnich spotkaniach miewa wahania formy.  Jeśli mowa o zawodnikach, wspomnieć musimy gwiazdę

Ukraińskiej drużyny Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva, który na ten moment jest najlepszym zawodnikiem turnieju. Czy zdołamy stawić mu czoła i zdobyć kolejne punkty w tabeli ? Spotkanie Virtus.pro vs Natus Vincere już dziś o godzinie 15:00.

Link do audycji – KLIK

Przeczytaj:  Pierwszy mecz Team Kinguin w play-off ESEA MDL

 

 

Virtus.pro

StarSeries i-League
30.05.2018
Godzina 15:00

 

 

Natus Vincere