Jeszcze kilka miesięcy temu EsportRadio24 wyglądało zupełnie inaczej. Grupa trzech redaktorów tworzyła treści, które docierały do wąskiego grona odbiorców. Jednak dzięki ciężkiej i dobrze ukierunkowanej pracy portal znacznie zwiększył swoje zasięgi, jak i poziom dostarczanych treści. W związku z chęcią dalszego, jeszcze bardziej profesjonalnego, rozwoju portalu, ogłaszamy rekrutację do redakcji EsportRadio24.pl

Szukamy głównie osób, które chcą zacząć swoją przygodę z esportowym dziennikarstwem. Jeśli jednak posiadasz już jakieś doświadczenie, to będzie ono dodatkowym atutem.

Czego wymagamy?

Przede wszystkim „lekkiego pióra”, chęci do pisania oraz regularnej aktywności. Ważne jest również, abyś miał/miała pojęcie o grze, którą chcesz się zajmować. Na tę chwilę szukamy redaktorów od:

 • CS:GO
 • LoL
 • Dota 2
 • Gatunki battle royal
 • Hearthstone
 • Rainbow Six Siege
 • StarCraft II
 • Innych esportowych gier
 • Szeroko rozumianego gamingu

Jeśli Twojego ulubionego tytułu nie ma na liście, a uważasz, że warto byłoby tworzyć o nim treści, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś się do nas zgłosił/zgłosiła!

Od jakiegoś czasu działa nasze radio internetowe, gdzie docelowo pojawiać się będą audycje. Jeżeli więc nie boisz się występować przed mikrofonem i chciałbyś/chciałabyś swoją pasję przekazywać innym w formie podcastów, wywiadów lub jakiejkolwiek innej, jaka tylko przyjdzie Ci do głowy, to również powinieneś/powinnaś spróbować swoich sił!

Przeczytaj:  Proleague 2015 Round 3: SK Telecom T1 znów nie zawodzi!

Co oferujemy?

Ilość i forma wynagrodzenia zależeć będzie tylko i wyłącznie od Twojej aktywności oraz jakości tworzonych treści.

Każdy redaktor może liczyć na wsparcie korektora, który sprawdzi tekst pod kątem błędów stylistycznych, językowych czy też ortograficznych. Będzie to idealna okazja na to, żeby doszlifować swoje językowe umiejętności.

Reprezentowanie redakcji na wydarzeniach różnej skali, od tych lokalnych, aż po wielkie międzynarodowe imprezy jak IEM w Katowicach. Będzie to doskonała okazja do poznania ludzi z branży, w tym profesjonalnych zawodników, komentatorów czy też właścicieli największych esportowych marek.

Dodatkowo będzie istniała możliwość pozyskania sprzętu do testów, który po wykonaniu recenzji zostanie u Ciebie na stałe.

Zależnie od ilości oraz jakości tworzonych treści, może zostać przyznane wynagrodzenie w formie pieniężnej.

Gdzie się zgłaszać?

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres [email protected], za pośrednictwem zakładki kontakt lub na naszą facebookową stronę. W treści zgłoszenia powinny się zawierać:

 1. Imię
 2. Typ treści, które chcesz tworzyć na stronie np. artykuły o LoL-u, podcasty z R6S
 3. Krótka notka o sobie
 4. Przykładowy artykuł lub podcast (nie musi być godzinny, wystarczy dwu/trzyminutowy fragment)
Przeczytaj:  AGO odkryło karty!

Na Wasze zgłoszenia będziemy odpowiadać w ciągu kilku dni (max. 10 dni roboczych).

Spróbujcie swoich sił, bo druga taka okazja może się nie nadarzyć!