Platforma aukcyjna dla graczy przedłużyła umowę sponsoringową z polską organizacją esportową. Kibice x-kom AGO w tym roku także będą korzystać z promocji na G2A.

Początek 2019 roku przyniósł x-kom AGO współpracę z firmą G2A. Od tamtego momentu logo cyfrowej platformy pojawiało się w filmach na kanale drużyny w serwisie YouTube. W dalszych miesiącach współpraca ta przerodziła się w partnerstwo, co zaowocowało pojawieniem się loga G2A na koszulkach meczowych zawodników Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite jak i Starcraft 2.

Po okresie bardzo owocnego roku, obie strony postanowiły przedłużyć współpracę. Co za tym idzie, kibice Jastrzębi i w tym roku będą mogli skorzystać z 3% cashbacku na stronie G2A.com. Wystarczy wpisać „AGO” przy składaniu zamówienia, a o resztę nie musicie się martwić.

” Współpraca z Ago to czysta przyjemność[…]. Innowacyjnie podchodzą do tematu e-sport i mają profesjonalnie zorganizowane zaplecze. AGO to znakomity partner, jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowych wyników i nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych projektów.”
~ Patryk Romanowski, Senior Partnership Manager w G2A

Na ten moment Ago planuje kolejne prosprzedażowe działania za pomocą ich kanału w platformie Youtube. Jakie nowe plany i projekty przewiduje ich współpraca? Tego z pewnością dowiemy się już niedługo.