Po kilku miesiącach oczekiwania nareszcie poznaliśmy nowy, oficjalny skład x-kom AGO! Po przejściu  intensywnych obserwacji, do „Furlana” i „Grubego” dołączyli „Sidney”,”mhl” „F1ku”, „Leman” oraz „mhL”.

Gdy 28 czerwca świat obiegła informacja o fuzji AGO Esports oraz x-kom team, wielu fanów zaczęło się zastanawiać nad tym, jak będzie wyglądał skład dywizji CS:GO. Organizacja podjęła decyzję, że nowy zespół zostanie zbudowany wokół „Grubego” i „Furlana”, a nowa trójka zostanie wyłoniona w testach. Pozostali zawodnicy, czyli „Szpero”, „Kap3r” i „phr” zostali wolnymi zawodnikami. Po kilku dniach okazało się, że byli zawodnicy x-kom odrzucili propozycję udziału w testach i dołączyli do Illuminar Gaming.

Na sprawdzian zaproszono m.in Jarosława ” PashaBicepsa” Jarząbkowskiego, Olka „hadesa” Miskiewicza, Grzegorza „Jedqra” Jędrasa czy Szymona „Crityourface’a” Plutę. Żaden z tych zawodników nie zasilił ostatecznie organizacji. „Crity” dołączył do PACT, „Jedqr” zrezygnował z testów na rzecz gry w Adwokaciku, a pozostała dwójka czeka na propozycje z innych organizacji.

W ostatnich spotkaniach AGO występowało w składzie z „Mhl”, „Lemanem” i „Sidneyem”, jednak zespół ten prezentował się fatalnie.

Ostatecznie, kapitan zespołu, wybrał do nowej drużyny byłego zawodnika PACT, „Sidneya”, „mhl”, „Lemana” oraz 16 letniego, obdarzonego niezwykłym talentem Macieja Miklasa, znanego szerzej jako „F1KU”.

Pierwszym turniejem, w którym będziemy mogli zobaczyć nową drużynę x-kom AGO, jest zaczynający się w piątek Games Clash Masters w Gdyni. Podopieczni „miniroxa” znaleźli się w grupie z Illuminar, BIG oraz FURIĄ. Debiutanckie spotkanie Jastrzębie rozegrają z ekipą „Innocenta”.

Nowy skład AGO prezentuje się następująco:

Damian „Furlan” Kisłowski

Dominik „Gruby” Świderski

Patryk „Sidney” Korab

Eryk „leman” Kocęba

Maciej „F1KU” Miklas

Miłosz „mhl” Knasiak