Dzień bez transferów na scenie CS:GO to dzień stracony. Wczoraj o roszadach w swojej dywizji CSa poinformowało Fnatic, do którego powracają „Flusha” i „Golden”!

„Flusha” podpisał pełny kontrakt ze szwedzką organizacją, podczas gdy „Golden” został wypożyczony z Cloud9. Obaj zawodnicy występowali już razem, zarówno w Fnatic, jak i w Cloud 9. To właśnie z „Flushą” i „Goldenem” w składzie szwedzka drużyna zwyciężyła IEM Katowice 2018.

Legenda szwedzkiej sceny, Robin Rönnquist w barwach Fnatic grał przez 5 lat, począwszy od 2013 roku. W tym okresie udało mu się trzykrotnie wygrać Majora! W zeszłym roku odszedł do Cloud 9, jednak już po 6 miesiącach zakończył przygodę w zespole „chmurek”.

„Golden” do Fnatic dołączył po odejściu „Olofmeistera” w 2017 roku. Wcześniej grał w akademii szwedzkiego zespołu. Tak samo jak „Flusha”, odszedł później do Cloud 9, a jego miejsce zajął „Draken”.

Dwójka nowych-starych graczy zastąpi w zespole „Xixta” i „Twista”, którzy zostali przesunięci na ławkę rezerwowych. Pierwszy mecz w odświeżonym składzie fnatic ma już za sobą. W pierwszym tygodniu turnieju ECS pokonali Heretics 2:0. Dziś natomiast, w tych samych rozgrywkach podejmą AVANGAR. To spotkanie już o 20:00!

Przeczytaj:  Izako Boars i X-kom dzielą się punktami w ESL MP!