Wielki finał już za nami. O dziwo zwycięzcę poznaliśmy dość szybko, lecz to nie oznacza, że obyło się bez emocji!

Spotkanie rozpoczęliśmy od mapy Nuke, która była już dzisiaj rozgrywana przez Jastrzębie w pojedynku z KGG. Wielu z nas spodziewało się bardzo zaciętej rywalizacji, lecz x-kom AGO po raz kolejny pokazało pazur na tej lokacji. Nowa organizacja adwokacika nie była w stanie przeciwstawić się ekipie „Furlana”. W całej pierwszej połowie zdobyli pięć rund, a po zmianie stron… żadnej. Oznacza to, że Jastrzębie wygrały pierwszą mapę wynikiem 16:5. Znacznie ciekawiej zaczęło się dziać na Mirage, który do połowy Wisła przegrywała 6:9. Swoją moc ich przeciwnicy pokazali dopiero po stronie atakującej. Osiem rund z rzędu prawie doprowadziło mapę do końca. Wisła Kraków dała radę jednak wspiąć się na wyżyny i zdobyć jeszcze kilka punktów. „SZPERO” i spółka byli blisko doprowadzenia do dogrywek, lecz Jastrzębie na to nie pozwoliły. Ostatecznie x-kom AGO wygrało 16:13, zarazem zwyciężając WarmUp PLE! MVP turnieju zgarnął natomiast Dominik „GruBy” Świderski.