ESL Mistrzostwa Polski trwają w najlepsze. Dziś swoje spotkania rozegrał x-kom Team, który zmierzył się z Team Preparation.

Pierwszą mapą tego pojedynku było de_dust2. Tutaj bardzo dobrze rozpoczęła drużyna x-kom. Wysokie prowadzenie na początku spotkania nieco jednak rozluźniło zawodników, dzięki czemu drużyna peeta mogła odrobić straty. Kilka rund wygranych głównie za sprawą Oskara Stenborowskiego dało szansę Team Preparation na powrót po stronie atakującej. X-kom Team rozpoczęło jednak z wysokiego C. Pomimo kilku bliskich rund TP nie udało się zdobyć punktu.

Po chwili przenieśliśmy się na de_overpass. Tutaj x-kom podtrzymało dobrą passę z poprzedniej mapy i wygrało rundę pistoletową. Team Preparation szybko jednak odpowiedziało i cała pierwsza poła minęła pod znakiem całkiem wyrównanego pojedynku. Druga runda pistoletowa to niesamowita gra Oskarisha. Cztery zabójstwa od tego zawodnika dały punkt TP. Od tego momentu ekipa peeta radziła sobie bardzo dobrze i wręcz zdominowała oponenta. Taka postawa dała im podział punktów z wyżej klasyfikowanym przeciwnikiem.

Już za chwilę na antenie x-kom Team zmierzy się z ONCA Gaming. Sprawdźcie, jak będzie toczyć się to spotkanie!