Daniel „STOMP” Płomiński dołącza do teamu gamingowego x-kom. Zespół od kilku dni informował o nadchodzącej zmianie na swoich kanałach społecznościowych i dziś o godzinie 17:30 na Facebooku prowadził live z Danielem, który odpowiadał na pytania widzów.

Dzisiaj została oficjalnie potwierdzona informacja, którą od jakiegoś czasu żyła społeczność Counter Strike’a – Stomp wraca do gry i zasili szeregi x-kom team. Będzie tam pełnił funkcję snajpera w podstawowym składzie. To nad czym zastanawiali się fani drużyny oraz cała polska e-sportowa społeczność gry CS:GO, to odpowiedź na pytanie: Kto opuści skład x-kom? Wybór padł na Michała „Soona” Wójcickiego, który pozostanie w organizacji, jednak zejdzie na ławkę rezerwowych.

Oto co ma do powiedzenia na temat powrotu do gry główny zainteresowany, czyli Stomp:

„Bardzo dziękuję drużynie x-kom team za zaufanie jakim mnie obdarzyła. Wiem, że będę musiał wiele udowodnić wchodząc do podstawowego składu. Od kilku miesięcy intensywnie trenuję, a pierwszy sprawdzian z nową drużyną przejdę już wkrótce. Czuję, że forma wraca,
a w najbliższym czasie pokażę powody, dla których pamięta mnie polska scena CS:GO.”

Pierwsze oficjalne spotkanie w nowym składzie x-kom team rozegra już w tę sobotę na PGE Narodowy podczas Meet Point. Ich przeciwnikiem będzie zespół Codewise Unicorns. Przypominamy, że ostatni mecz obu zespołów w PLE został przełożony ze względu na problemy techniczne jednego z graczy x-kom team. Tym razem wszystko wskazuje na to, że zespoły będą w stanie zmierzyć się ze sobą na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Jesteśmy ciekawi jak sprawdzi się sposób prowadzenia drużyny, gdzie zawodnicy tworzący główny skład muszą być świadomi, że na rezerwie czekają głodni gry zawodnicy. Czy pierwszy mecz na PGE Narodowy dobrze rozpocznie karierę 'Wikinga’ w drużynie X-kom’u ?